LOLLY POP POLE DANCE EDITION.  LOLLY POP POLE DANCE EDITION.  LOLLY POP POLE DANCE EDITION.

LOLLY POP POLE DANCE EDITION. 
lolly
Ruszamy z nowatorskim projektem dla wszystkich entuzjastów sportów powietrznych. Już w tę niedzielę dajemy Wam możliwość bycia częścią OPEN AIR PHOTO SESSION. Zapraszamy aerialistki, fotografów, stylistki i wizażystki do spróbowania swoich sił w trudnej fotografii akrobatycznej, gdzie dynamika zaciera ułamek sekundy idealnego kadru.
W ten wyjątkowy poranek będziemy się fotografować na wielkim lizaku, który wczoraj dołączył do naszej rodziny sprzętów. Przymocowany jest do latającej rury pole dance, tak zwany flying pole. Lizak jest w kolorach: zielony, zółty i różowy.

Wejście dla wszystkich chętnych kosztuje 100zł.

Będzie możliwość wykonania makijażu przed sesją w cenie 50zł, malować będzie wspaniała makijażystka Olga: 
https://www.instagram.com/catchy_eyes_mua/

Projekt 
#lollypoppoledance należy do Marty Grabińskiej i podlega prawu autorskiemu ®️.

Regulamin i postanowienia ogólne wydarzenia Open Air Photo Session.
1. Celem wydarzenia jest propagowanie i rozpowszechnianie fotografii, wizażu i stylizacji dedykowanej sportom akrobatyki powietrznej.
2. W wydarzeniu może brać udział każdy kto skończył 18 lat na własne ryzyko, jednocześnie potwierdzając brak przeciwskazań do uprawiania sportów powietrznych.
3. Open Air Photo Session odbędzie się 25.11.18 w godzinach 10:00-13:00 w Music & Motion ul. Powstańców Śląskich 159, Wrocław.
4. Organizator zapewnia na wyłączność Aerial Dance Studio wraz z udostępnieniem Lolly Pop Pole.
5. Wszelkie ulepszenia i modyfikacje sprzętu muszą być zatwierdzone przez organizatora.
6. Uczestnicy deklarują, że będą korzystać z sprzętu z starannością, nie pogarszając jego stanu wyjściowego.
7. Wszelkie umowy pomiędzy uczestnikami, stylistkami, fotografami, wizażystkami są dobrowolne.
8. Sesja:
- w przypadku kolejki do danego sprzętu obowiązuje system rotacyjny, maksymalnie pozujemy jednorazowo 5 min, potem następuje zmiana uczestnika
- wybierz przed sesją listę inspiracji, które Ci się podobają i listę figur w których czujesz się komfortowo
- przyjdź wcześniej, aby dobrze rozgrzać ciało, porozciągać i się umalować
- weź strój w którym czujesz się komfortowo, dowolna ilość stylizacji
- zdjęcia poglądowe udostępnione drogą elektroniczną
- przy dobrych warunkach wyjdzie min 3 zdjęcia.
9. Wejście na sesję jest płatne 100zł, uiszczane przy wejściu.
10. Wszystkie zrobione podczas sesji zdjęcia, filmy, relacje, story ,memy w mediach społecznościowych muszą być tagowane Music & Motion Aerial Dance Studio.
11. Organizator zachowa na swój użytek, w szczególności dla celów swojej reklamy i promocji, fotografie wykonane podczas wydarzenia. Uczestnicy wyrażają zgodę na późniejsze wykorzystanie dzieła w materiałach reklamujących działalność organizatora i z tego tytułu w przyszłości nie będzie przedstawiał żadnych roszczeń finansowych,
12. Wykorzystanie dzieł poprzez ich rozpowszechnianie w publicznej prasie i telewizji, jak również umieszczenie dzieł na stronie internetowej innej niż strona internetowa organizatora oraz rozpowszechnienie dzieł poprzez ich wykorzystanie w akcji plakatowej, billboardowej, wystawowej bądź innego rodzaju, nie wymaga uprzedniej pisemnej zgody uczestników. Jednocześnie organizator zobowiązuje się nie wykorzystywać dzieła w żadnym innym charakterze niż wspomniane w niniejszym punkcie.
13. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).