ZAJĘCIA ZUMBA ® WE WROCŁAWIU Z MUSIC AND MOTION !!!


Łatwe do wykonania choreografie, idealne zajęcia dla wszystkich, którzy chcą wyrzeźbić swoje ciało przy dźwiękach najnowszych międzynarodowych przebojów: salsy, merengue, reggaeton, hip hop, house, Soca, samby, cumbia, swing, Dancehall, tango, salsation, flamenco ...ZUMBA®

10 głównych powodów, dla których warto wybrać Zumba ®

1 Spal 800 do 1000 kalorii w godzinę.
2 Wprowadź odrobinę zabawy do swojego napiętego harmonogramu.
3 Złagodź stres, oczyść umysł.
4 Spalaj tłuszcz, zachowaj zdrową wagę.
5 Buduj wytrzymałość i koordynację.
6 Popraw krążenie i gibkość.
7 Wzmacniaj serce i płuca.
8 Rzeźb mięśnie
9 Ćwicz taniec, nabierz pewności na parkiecie.
10 Odkrywaj swoją kreatywność, wyrażaj siebie poprzez ruch .zumba fitness
Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

zumba sentao
ŁAP KRZESŁO I DO ZABAWY !
Zumba na krzesłach. Zamień krzesło w gorącego partnera do tańca, wybuchowy program Zumba Sentao.
Wzmocnij Swoje ciało, spal kalorie i kształtuj sylwetkę. Ulepsz Swój trening cardio dodając w nowatorski sposób trening wzmacniający przy rytmach egzotycznej muzyki.

zumba toning
Program ZUMBA TONING przenosi oryginalne, łączące taniec i fitness zajęcia ZUMBA na wyższy poziom dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu ćwiczeń mięśni oraz dodatkowych lekkich ciężarków nazywanych "toning sticks" lub po prostu hantli. To połączenie ćwiczeń typu kardio oraz dynamicznych ćwiczeń oporowych, stworzone do wzmocnienia pracy mięśni przy rytmach muzyki. Program ten gwarantuje uczestnikom bezpieczny, efektywny i całkowicie nowy trening całego ciała! Rytm tańca będący podstawą zajęć sprawia, że uczestnicy bardzo dobrze się bawią i z ochotą wracają na kolejne zajęcia. ZUMBA TONING jest treningiem radosnym, alternatywnym i efektywnym, stanowi dla uczestników wyzwanie i pokazuje nową ścieżkę ćwiczeń siłowych. Zajęcia przeznaczone dla osób, które już wcześniej uczęszczały na zajęcia Zumba.

zumba gold
Zumba Gold to program skierowany do osób starszych, a także dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Zumba Gold też świetnie sprawdza się u kobiet w ciąży. Zajęcia oparte są na podobnej formule, co Zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności, tempa i czasu trwania zajęć (35-45 min, inne zajęcia od 50 do 75 min). W przypadku tej formy treningu wydłużono także element rozgrzewki i cool down.
W Zumbie Gold przewidziano także ćwiczenia, które są przeznaczone dla uczestników o bardziej ograniczonej sprawności fizycznej, np. dla osób poruszających się na wózkach.

zumba tomic
ZumbaTomic / Zumba Kids dla dzieci to połączenie Zumba Fitness i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maksimum zabawy i fitnessu w tym samym czasie. Zajęcia bazują na stylach takich jak hip-hop, salsa, reggeaton i wiele innych. Zumbatomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

zumba tomic
ZUMBA ® STEP Nowy innowacyjny program na dolne partie ciała splający niezliczone kalorie, to właśnie jest Zumba® na stepie. Buduj i krztałtuj uda, nogi, pośladki przezwyciężając grawitację w połączeniu choreografii Zumba i stepu do aerobiku. Przynosi maksimum efektów przy świetnej zabawie!
Music & Motion Centrum Tańca i Fitness Zumba® Wrocław Tarnogaj, ul. Powstańców Śląskich 159

Zumba ® fitness Wrocław zajęcia Zumba® Kids / Zumbatomic dla dzieci, Zumba® Sentao na krzesłach, Zumba Gold dla osób starszych, Zumba® Toning z ciężarkami, Zumba® Step na stepie, Salsation Nauka kroków Zumba ® dla początkujących. A wszystko to w rytmach latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych. Jedyna taka szkoła tańca we Wroclawiu.