PIERWSZY TANIEC WESELNY
jest najważniejszą częścią uroczystości weselnej. Ma znaczenie magiczne i wróżebne. Dobra zabawa i harmonia w tańcu Młodej Pary zapowiada dobry klimat na całe wspólne życie. Kroki do układu pierwszego tańca nazywa się choreografią.
NAUKA TAŃCA
daje nie tylko znajomość kroków i figur, ale także umiejętność publicznej prezentacji siebie. Miło jest patrzeć na ludzi, którzy poruszają się z gracją, szykiem i wdziękiem. Nauka tańca jest świetną okazją okazywania sobie czułości, reagowania na partnera, Wsłuchując się w siebie nawzajem obdarzacie się przyjemnością płynącą z fizycznej bliskości i dotyku. Praca nad tańcem w parze, to znakomity trening do realizacji wspólnych działań i harmonijnego życia przyszłych małżonków.
WCZEŚNIEJSZE PLANOWANIE UROCZYSTOŚCI
jest gwarancją bezpiecznej i udanej podróży przez całe wspólne życie. Dlatego dobrze jest zaplanować w czasie przygotowanie się do wesela, w tym zajęcia pierwszego tańca. Aby pierwszy taniec był przyjemny i piękny, potrzebuje na to czasu jak dojrzewające wino. Wcześniejsze rozpoczęcie kursu gwarantuje dobre utrwalenie w pamięci nabytych umiejętności i chroni przed stresem związanym z pośpiechem. Indywidualne lekcje, to najbardziej komfortowy sposób nauki. Można zamówić lekcję dla pary lub zajęcia indywidualne z prowadzenia. Zamawiający decyduje o : programie lekcji, ilości lekcji, terminach i porach.

Napisz do nas by umówić się na lekcję marta@musicandmotion.pl
Lekcja indywidualna - 110zł/para
lub zadzwoń 731 18 28 38

Stacks Image 199 Stacks Image 199 Stacks Image 199.