DANCE CLUB
Taneczne i muzyczne impulsy z najnowszch hitów muzycznych! Poczujesz się jakbyś była w swoim ulubionym klubie w sobotnią noc ... to jest właśnie Dance Club! Od pierwszego kroku czujesz jak ogarnia Cię szaleństwo sobotniej nocy! Z najgorętszych top 40 radiowych hitów trafi wprot na parkiet szkoły hip hop, zapraszamy na intensywny trening tańca, który przyprawi Cię o kołatania serca i sprawi, że poczujesz flow! Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i kończą rozciąganiem. Noś wygodne ubranie, które nie ogranicza ruchów i buty sportowe, które nie mają zbyt dużej przyczepności (większy bieżnik może czasami utrudniać obroty lub hamują ruchy).


REGGAETON - taniec ciała oraz duszy.
Te zajęcia są pełne energii i radosci!
Zajęcia z reggaetonu czyli najnowszym i już bardzo popularnym tańcem latynoskim. Charakteryzuje się energicznym sposobem poruszania się. Wciągająca mieszanka hip -hopu, rytmów jamajskich, dancehallu, salsy oraz reggae jest wspaniałym spalaczem kalorii. Jednocześnie o ile w hip-hopie i rapie, dźwięk stanowi tło do słów, w reggaetonie jest równie ważny co tekst. Elementem charakterystycznym reggaetonu jest syntezowany perkusyjny rytm, zwany Dem Bow, od utworu Shabba Ranks o tym samym tytule. Utwory śpiewane lub rapowane są zwykle po hiszpańsku.Przekonajcie się sami, przychodząc na swoje pierwsze zajęcia. Reggaeton nie pozwala na bierność, chcesz czy nie w pewnym momencie jego bit staje się prawie biciem Twojego serca. Umiejętności zdobyte w czasie zajęć pomogą nam jeszcze lepiej odnaleźć się w "towarzystwie klubowym".

Piktogram w ręku
SAMBA jest tańcem afro brazylijskim. W Brazylii narodziła się w okresie kolonializmu na bazie tańców afrykańskich. Samba jest tańcem improwizowanym, tak więc jest w nim dużo miejsca na własną interpretację tej techniki.Na zajęciach poznacie podstawowe kroki samby karnawałowej oraz elementy tańców afrobrazylijskich ( tańce religijne z rejonu Bahia). Zajęcia naładowane pozytywną energią i karanwałowym szaleństwem z Rio de Janeiro! Dla każdego, kto chce tańczyć sambę technicznie, ale z gracją!
Piktogram-koszykówki


SALSA SOLO (ladies styling)
Wyjątkowe zajęcia przeznaczone dla wszystkich pań. Salsa z każdej kobiety wydobywa jej grację i temperament. Pozwala uwolnić wyobraźnię taneczną, naturalność i zmysłowość ruchów. Te zajęcia pozwolą Wam jeszcze lepiej tańczyć i poruszać się nie tylko na parkiecie, ale także poza nim.

Piktogram Butelka

Salsa uczy nas koordynacji i opanowania własnego ciała. Podczas zajęć poznajemy własne ciało i uczymy się wykorzystywać jego poszczególne partie : ruchy rąk, bioder, głowy, klatki piersiowej.
Gwarantujemy dobry nastrój podczas zajęć, nie zabraknie doskonałej i głośnej muzyki:) Taniec przedłuża nie tylko życie, ale każdy nasz dzień! Dajemy Ci 100% gwarancji, że to będzie najlepiej spędzony czas!
5